Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Absolventi školy v roce 2012

Naše Kniha knih

čtenářské slunceTvorbu referátu o přečtené knize a jeho zveřejnění jsme začali zkoušet od druhého pololetí 3. ročníku. Každý měsíc jsme sem vkládali referát o knize ve 4. a 5. ročníku se svým učitelem Lubomírem Šárou.

Referáty k přečteným knihám jsme si připravovali sami, sami jsme si je snažili přepsat na počítači a odeslat mailem svému učiteli, který je na tyto stránky vkládal. Ke knihám jsme na stránky přidávali nakreslené ilustrace. Ty jsme oskenovali a upravili v počítači. Po skončení 4. ročníku se na Šumavu odstěhovala Karolína Vanclová. Méně referátů připravila také Monika Švadlenková. Ta k nám naopak přestoupila v polovině 4. ročníku.

Patrik Šustr: Nejlepší kniha, kterou jsem četl, byla Osada havranů. Tři knížky, které představili spolužáci a které bych si chtěl přečíst: Mýty a legendy – Egypt, Řecko, Galie, Staré řecké báje a pověsti, Pohádky a pověsti.

Michaela Šlitrová: Tyto knihy, které nám ostatní představili, mě nejvíce zaujaly a chtěla bych si je přečíst: Kouzlo pohádek, Julie a bílý poník a Peklo s princeznou. Má nejlepší kniha si myslím, že byla Dorotka z hor.

Monika Švadlenková: Nejlepší kniha, kterou jsem četla, byla Marley a já. Přečetla bych si z ostatních doporučených knih Staré řecké báje, Nejkrásnější pohádky pod polštář a Peklo s princeznou.

Pavlína Dušková: Nejlepší moje knížka je Heidi, děvčátko z hor. Ráda bych si přečetla knihy Zuzanka a její pes Ňufka, Terčina bláznivé dobrodružství - Pravěká legenda, Klub záhad: Brána času - Výprava za za dinosaury.

Alena Vtípilová: Nejlepší moje knížka je Terčina bláznivá dobrodružství - Pravěká legenda. Ráda bych si přečetla knihu Peklo s princeznou, Pokladnice filmových pohádek, Zuzanka, ale i jiné knihy.

Martina Janečková: Moje nejlepší knížka byla Pokladnice filmových pohádek. Tři knížky, které se mi líbí, jsou Staré řecké báje a pověsti, Shwindlova zločinecká akademie a Velký objev Huga Cabreta.

Patrik Tůma: Nejvíce se mi líbila kniha Zlomený meč, protože mám rád historii. Další knihy, které se mi líbily: Řecké pověsti a báje od Michaly, Pán prstenu - Dvě věže od Davida a Staré pověsti a báje od Pavlíny.

David Hájek: Nejlepší kniha, jakou jsem tyto roky četl, byly Rychlé šípy. Naproti tomu bych si rád přečetl Turtles hrdinové z podzemí, Z deníku kocoura Modroočka a Človíček a človíčka.

čtenářský hrad