Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Absolventi školy v roce 2014

Naše Kniha knih

čtenářský králíčekReferáty z přečtených knih jsme soustavně začali zpracovávat na začátku čtvrtého ročníku. Každý měsíc jsme přečetli jednu knihu a pro ostatní spolužáky jsme si připravili vyprávění o tom, co se nám v téhle knize nejvíc líbilo a čím nás zaujala. Také jsme ji doporučili některým svým spolužákům k přečtení.

Referáty jsme si připravili sami, přepsali je na počítači a odeslali je svému učiteli emailem. Pan učitel je poté vložil na tyto stránky. Ke každému referátu jsme si také nakreslili obrázek, který jsme ve třídě oskenovali a v počítači upravili.

Sára Pokrývková: Nejlepší knížka, kterou jsem četla, je Psí ráj 1, Dobrodružštví s myškami a Rákosníček a hvězdy. Chtěla bych si přečíst knihy, které představila Lucie Tvrzická - Kouzla králů a Markéta Dibelková - Chobotnice z Čertovky.
Jiří Tatíček: Mé nejlepší referáty jsou R-tým Ripleyho záhady, protože je příběh velmi napínavý a občas i strašidelný, Nejpříšernější poklad světa, protože mám rád záhady, a tohle byl příběh s hodně velikou záhadou. Knížky mých spolužáků, které bych si chtěl přečíst: Klub záhad - Pod pirátskou vlajkou Patrika Bakeše, Výprava na Měsíc Martina Vašáka.
Lucie Tvrzická: Z mých knížek mě nejvíce zaujaly Dědeček Večerníček, Ovečka z Kopanic a Kouzelné dobrodružství s papouškem Žakem. Z knížek kamarádů mě zaujaly knihy Chobotnice z Čertovky Markéty Dibelkové, Maxíkovo dobrodružství Ivy Jeřábkové a Káťa a Škubánek Sáry Pokrývkové. Tyto knížky jsem si vybrala, protože mě v nich zaujaly obrázky. A také proto, že jsem je viděla v televizi.
Patrik Bakeš: Moje nejoblíbenější knihy jsou O hajném Robátkovi a jelenu Větrníku a Brána času - Výprava za dinosaury. U knih kamarádů mě nejvíce zaujaly obrázky a děj knih. Knihy, které bych si chtěl přečíst: Fotbaloví divoši - Jožka sedmá kavalérie a Tom turbo Létající viking.
Ondřej Dejdar: Moje nejlepší knihy jsou Klub tygrů létající přízrak, Klub tygrů ukradený vynález a Ferno ohnivý drak. Nejlepší knihy kamarádů jsou pro mě Příšera v mlze Jiřího Tatíčka, Klub záhad magický kámen vikingů Patrika Bakeše. U nich mě hlavně zaujaly obrázky a jejich děj.
Milan Mirga: Moje nejlepší referáty jsou Tintinova dobrodružství, protože je napínavá a hezky se čte, Co víme o rytířích - dozvěděl jsem se, co jsem nevěděl o zápasech. Knížky mých spolužáků, které bych si chtěl přečíst: Fotbalový sen od Martina Vašáka, protože mám rád fotbal a Pokémon od Jirky Tatíčka, protože když jsem byl malý, tak jsem se na to díval.
Martin Vašák: Mé nejlepší referáty jsou Fotbalový sen, Výprava do doby ledové a Klub záhad - Děsivé tajemství, protože mě zaujaly hlavně pěkné obrázky. Knížky mých spolužáků, které bych si rád přečetl: Škola ve mlejně od Markéty Dibelkové a Fotbaloví divoši - Jožka Sedmá kavalerie od Jirky Tatíčka.
Iva Jeřábková: Z mých knih se mi líbilo Maxíkovo dobrodružství, Jak přišly na svět pampelišky a Pohádková čítanka. Od Markéty Dibelkové se mi líbily knihy Klub tygrů a Byla jednou kaťata.
Markéta Dibelková: z mých knih mě nejvíce zaujala kniha Příhoda černé čarodějnice, byla to krásná a zábavná knížka. Kocour v botách, tato knížka je jedna z mých nejoblíbenějších. Šíleně smutná princezna, zde mě zaujali rádcové. Z knih, které četli moji kamarádi, bych si chtěla přečíst Dášenku od Lucky Tvrzické, Honzíkovu cestu od Martina Vašáka a Tajemství hřebce Amarila od Jirky Tatíčka.

čtenářský hrad