Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Absolventi školy v roce 2016

Naše Kniha knih

čtenářský hradReferáty z přečtených knih jsme sem vkládali od začátku 5. ročníku.
Michala Tvrzická: Moje nejlepší knihy byly Klub tygrů - Tajemství starého domu, líbilo se mi tam, jak klub tygrů řeší případy. Potom se mi líbila kniha Klub tygrů - Safari v ohrožení, byla někdy legrační, ale i hodně detektivní. Líbily se mi knihy Klub tygrů - Pirátský poklad od Patrika Zavorala, Strašídlář - Mezi námi hradními strašidly od Kateřiny Peškové a kniha Hugo a jeho velký objev od Sebastiana Zíty.
Aleš Beran: Mé nejlepší referáty jsou Chobotnice z Čertovky, O zvířátkách pana Krbce, Lassie se vrací, Honzíkova cesta, Artuš, Merlin a Prchlíci, Jak dostat tatínka do polepšovny, v nich mě zaujal nejvíce děj, měly i hezké obrázky. Nejvíce se mi líbila kniha od Matyáše Těšíka Chata v jezerní kotlině a od Sebastiana Zíty Rico, Oskar a přízraky.
Tomáš Vašák: Moje nejlepší knihy byly Frankův kouzelný fotbal - Frankie a mumie, protože mám rád fotbal. Dále Detektiv klubko – Případ zeleného papouška, protože mě zajímají detektivky. Tajemný Skellig, odehrává se to u kluka, který je stejně starý jako já. Klub tygrů - mamutí jeskyně, protože mám rád mamuty. Nejvíce se mi líbily knihy od Matyáše Deník malého poseroutky román v obrázcích a od Sebiho Karkulín ze střechy.
Amálie Truncová: Moje kniha, která se mi líbila se jmenuje Deník malého poseroutky Poslední kapka. V ní se mi líbilo to, jak to všechno dalo příběh. Líbilo se mi, jak tam v bublince bylo něco srandovního. Tato kniha se mi líbila opravdu moc. Dále se mi líbily Čarodějky z jezdecké školy. V této knize se mi líbilo to, jak dokázaly čtyři kámošky být při sobě. Ostatní holky, které byly proti nim, byly spolu, aby si udržely nejaký tým. Chtěla bych si přečíst knihy, které představil Aleš Beran - Chobotnice z Čertovky a  Michala Tvrzická - Klub tygrů chrám hromů.
Klára Janečková: Moje první kniha, která se mi líbila, je Diamantová cesta – vládci sedmihoří, protože je to moje oblíbená kniha a hezky se čte. Druhá je Kůň jménem zázrak, protože v této knize byl opravdu napínavý děj a je o koních, které já miluju. Chtěla bych si přečíst knihy, které četl Sebastián Zíta - Pes Baskervillský, Jirkův vesmírný lov pokladů, Jirkův tajný klíč k vesmíru, Hugo a jeho velký objev a od Kateřiny Peškové Klub tygrů - Safari v ohrožení.
Petr Pešek: Moje nejlepší knížka je S větrem o závod, protože to je o koních, a Bílí jeleni, protože jsem z lesa a to je také o lese. Nejvíce se mi líbila kniha Frankův kouzelný fotbal - Frankie a kovbojové od Tomáše Vašáka a Jirkův tajný klíč k vesmíru od Sebastiana Zíty.
Ondřej Zíta: Moje nejlepší kniha je Deník malého poseroutky - Ponorková nemoc, protože vypráví o tom, jak jejich město zasáhla velká sněhová bouře, a Deník malého poseroutky – zápisky Grega Hefliho, protože vypráví o životě kluka skoro stejně starého jako já. Nejvíce se mi líbila kniha Divoká tlupa od Milana Pytlíka a knížka Beast Quest - Zlatá zbroj, Zefa, zákeřná krakatice od Patrika Zavorala.
Patrik Zavoral: Moje nejlepší knihy byly Malý princ, protože se mně líbí, jak putuje vesmírem, a Klub tygrů – Pirátský poklad, protože se mi líbí, jak klub tygrů řeší záhady. Nejvíc se mi líbila kniha Harry Potter a Fénixúv řád od Sebastiána Zíty a kniha Klub tygrů – Safari v ohrožení od Michaly Tvrzické.
Markéta Těšíková: Jedna z mých nejlepších knížek je Ztracený ježeček, protože tam vystupuje zvířátko. Druhá knížka jsou Mokré pohádky, protože se mi dobře četla. Líbila se mi kniha Klub tygrů - safari v ohrožení od Michaly Tvrzické. Další, co se mi líbilo, byla kniha Klub tygrů - utajená laboratoř od Michaly Tvrzické.
Sebastian Zíta: Moje nejlepší referáty jsou z knih Harry Potter a Fénixův řád, Je tam vše krásně popsané. Dále Jirkův vesmírný lov pokladů, kde jsou užitečné údaje o vesmíru, a Hugo a jeho velký objev, kde je krásně popsaná kinematografie. Nejvíce se mi líbily knihy S větrem o závod od Petra Peška a Klub tygrů – oživlá mumie od Michaly Tvrzické.
Kateřina Pešková: Nejvíc se mi líbila kniha Terezka a kaštanový skřítek, bylo hezké, že se skamarádili. Druhá knížka je Pozvižení na Malinovém statku, líbilo se mi, že jezdili na koních. Líbila se mi kniha Tajná sedma – Zločin na Železnici od Markéty Těšíkové a Babička drsňačka od Ondřeje Zíty.
Tereza Vtípilová: Moje nejlepší kniha je Rypleyho záhady, protože je plná vyšetřování. Druhá kniha je Eliška a osiřelé štěně, protože se to odehrávalo na farmě. Nejvíce se mi líbila kniha Špalíček pohádek a říkadel od Johany Groulíkové a kniha Příběhy tisíce a jedné noci od Samuela Biška.
Milan Pytlík: Nejvíc se mně líbila kniha Výprava na Měsíc, protože tam byl vesmírný muž. Druhá nejlepší kniha je Výprava do země samurajů, protože tam byla malá myška, která jim celou dobu ukazovala, kam mají jít. Líbila se mi kniha Deník malého Poseroutky – Poslední kapka od Amálie Truncové a kniha Chata v jezerní kotlině od Matyáše Těšíka.
Matyáš Těšík: Nejvíc se mně líbila kniha Chata v jezerní kotlině, protože to je příběh o dvou kamarádech, kteří si chtějí postavit svoji chatu. Druhá nejlepší kniha je Yorkshirské povídky, protože to jsou příběhy o lékaři a mnoha zvířat. Nejvíc se mi líbila kniha Maxipes Fík od Elišky Bízové a kniha Pan Smraďoch od Ondry Zíty.
Johana Groulíková: Moje nejlepší kniha je Dášeňka čili život štěněte. Líbila se mi, protože má krásné ilustrace. Další kniha je Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka, protože se dobře čte. Líbila se mi kniha O zvířátkách pana Krbce od Terezy Vtípilové a knížka Frankův kouzelný fotbal - Frankie a Římané od Tomáše Vašáka.
Eliška Bízová: Moje nejlepší kniha je o zvířátkách pana Krbce, protože tam jsou zvířata. Druhá kniha je Maxipes Fík, protože tam vystupuje velký pes. Nejvíce se mi líbila kniha Hugo a jeho velký objev od Sebastiana Zíty a kniha Deník malého poseroutky - Páté kolo u vozu od Ondřeje Zíty.
Samuel Bíško: Líbila se mně knížka Deník malého Poseroutky, protože se mi líbil děj napsaný ve formátu deníku. Další kniha je Pohádky tisíce a jedné noci, protože se mi líbil zajímavý děj knihy. Nejvíce se mi líbila kniha Rico, Oskar a přízraky od Sebastiána Zíty a kniha Babička drsňačka od Ondřeje Zíty.

čtenářský hrad