Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Absolventi školy v roce 2017

Naše Kniha knih

čtenářský hradOd druhého pololetí 3. ročníku jsme plnili stránky naší Knihy knih referáty se svým učitelem Lubomírem Šárou.
Které knihy nás nejvíc zaujaly?
Laura Bohunická - moje nejlepší knihy jsou Nej záhady na záhady a Příběhy tygřího mláděte. Od Veroniky Marečkové se mi nejvíce líbila kniha Pusheen, Já košišta. Dále se mi líbily knihy Tři oříšky pro Popelku od Sáry Lédlové a Talismanky - Hvězdný ostrov od Zuzany Tatíčkové.
Adéla Pokrývková - moje nejlepší knihy jsou Psí ráj a Hledá se Nemo. Od Veroniky Marečkové se mi nejvíce líbila kniha Adélka a zlůobidýlko. Dále se mi líbily knihy Kuře Napipi a jeho přátelé od Sáry Lédlové, 365 pohádek na dobrou noc od Veroniky Marečkové a Pufík z Rozprávkovej Lehoty, také od Veroniky Marečkové.
Andrea Zdražilová - moje nejlepší knihy jsou Pohádky čaroděje Archibalda a Pohádky čaroděje Archibalda II. Dále se mi líbily knihy Talismanky - Měsíc pod mořem a Skřítek Racochejl od Zuzany Tatíčkové.
Karolína Fustinoni - moje nejlepší knihy jsou Káťa a Škubánek, V hlavní roli Snoopy a Poppy a její poslední vtípek. I další knihy se mi líbily: Talismanky - Měsíc pod mořem od Zuzany Tatíčkové a Psí ráj od Adély Pokrývkové.
Zuzana Tatíčková - moje nejlepší knihy jsou Patrik ve škole, Talismanky - Kouzelné krystaly a Pusheen, Já košišta. Další knihy, co se mi líbily: Veselé příhody zvířátek od Veroniky Marečkové a Káťa a Škubánek od Karolíny Fustinoni.
Veronika Marečková - moje nejlepší knihy jsou Chumelení a Anička u moře. Další knihy, co se mi líbí: Dobrodružství s myškami od Adély Pokrývkové a Šmoulové 2 - Únos Šmoulinky.
Sára Lédlová - moje nejlepší knihy jsou Klub tygrů - Záhadný duch, Pátračka Gilda a Jezerní panny a Pátračka Gilda a posvátné kosti. Další knihy, které se mi líbily: Pusheen, Já košišta od Veroniky Marečkové, Robinson Crusoe od Adély Pokrývkové.
Marie Urválková - moje nejlepší knihy jsou O andílkovi, který spadl do duhové marmelády, Letopisy Narnie - Čarodějův synovec a Harry Potter a Fénixův řád. Další knihy, které se mi líbí: Hrompac a Tancibůrek, Pusheen, Já košišta od Veroniky Marečkové a Ripley R- tým - Příšera v mlze od Zuzany Tatíčkové.
Pavel Fuxa - moje nejlepší knihy jsou Výprava do doby ledové a Výprava do země samurajů. Od Ondry se mi nejvíce líbila kniha Co se děje na statku. Od Michaela se mi líbila kniha Assasin´s creed: Tajná křížová výprava. A od Lukáše se mi líbila kniha Prevítovi.
Michael Stehno - moje nejlepší referáty jsou Assassin´s creed Černá vlajka a Lodivod dunajský. Od Ondry se mi líbila kniha Cipísek. Od Pavla se mi líbila kniha Výprava na Měsíc. Od Lukáše se mi nejvíce líbila kniha Prevítovi.
Ondra Souček - moje nejlepší knížky jsou Lionel Messi - úžasný příběh a Výprava do deštného pralesa. Líbila se mi knížka od Pavla Výprava do doby ledové. Dále se mi líbila knížka od Lukáše Madagaskar. A nakonec se mi Líbila knížka od Michala V erbu lvice.
Lukáš Dostálek - moje nejlepší knížky jsou Chobotnice z Čertovky, Agáta a doktor Lupa - sídliště v ohrožení. Líbila se mi knížka od Pavla Výprava na měsíc. Poté od Michala Assassin's Creed: Jednota. A poslední knížka od Ondry čertice Trucajda.
Rostislav Groulík - moje nejlepší knížky jsou Přízrak na stadionu a Malý miliardář. Od Michaela se mi líbila knížka Lodivod dunajský. Od Zuzky Pollyanna. A od Pavla Výprava za dinosaury.

čtenářský hrad