Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Absolventi školy v roce 2018

Naše Kniha knih

čtenářský hradSe svým učitelem Lubomírem Šárou jsme připravovali referáty o přečtených knihách pro své spolužáky ve čtvrtém a pátém ročníku. Každý rok jsme představili ostatním deset přečtených knih. Ty jsme doporučili některým spolužákům k přečtení.

Tereza: Nejlepší knížka, kterou jsem četla, byla Klářin sen, protože mám hodně ráda koně. Nejvíc bych si asi chtěla přečíst knížku, kterou mi doporučila Klárka, Uzdravený poník, protože je to taky o koních a od Páji Mamka - mistr trapasů, protože si myslím, že by to mohlo být zábavné. Dále bych si chtěla přečíst Adamovu Hoši od bobří řeky, protože by se mi mohlo zamlouvat dobrodružství.

Pavla: Nejlepší knížka, kterou jsem četla, je Detektiv Klubko - Zločinec z modrého pokoje, protože mě baví záhady. Nejvíce bych si asi chtěla přečíst knížku, kterou mi doporučila Terča, Sestra co svět neviděl, od Klárky Našlo se koťátko a tu, co doporučoval Matěj, Jak vytrhnout velrybě stoličku.

Klára: Nejlepší knížka, kterou jsem četla, byla Uzdravený poník, protože mám hrozně ráda koně a poníky. Nejvíc bych si asi chtěla přečíst knížku, kterou doporučovala Terka, Klářin sen, protože mám ráda koně a od Páji Detektiv Kluko, protože mám taky ráda záhady. Od Adama bych si ráda přečetla knihu Pošta v Zoo, protože je to vtipné.

Adam: Nejlepší knížka, kterou jsem četl, se jmenovala Rychlé šípy, protože je to o kamarádství. Nejvíc bych si chtěl přečíst Přístav volá, kterou mi doporučil Matěj, protože je to od mého oblíbeného spisovatele a také bych si chtěl přečíst Deník malého poseroutky - Psí život, kterou představovala Terka. Tady jsem četl jiný díl. Dále bych si chtěl přečíst Robinsona Crusoa, protože mám rád napínavé příběhy.

Matěj: Nejlepší knížka, kterou jsem četl, se jmenovala Bohoušek a spol., protože je vtipná. Nejvíce bych si chtěl přečíst Dobrodružství doktora Haiga. Tu doporučoval Adam a já mám rád napínavé příběhy. Také bych si chtěl přečíst Strach nad bobří řekou. Opět ji představoval Adam. Je od mého docela oblíbeného spisovatele. Určitě bych si chtěl přečíst knihu Stopa Legionáře, kterou představil Adam. Bavila by mě, protože je o válce.

páťáci